Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Oferta 2020

Specjalizujemy się w wyposażaniu budynków do hodowli brojlerów, indyków, kaczek oraz stad reprodukcyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt renomowanych producentów systemów karmienia, pojenia, transportu paszy, silosów, wentylacji, ogrzewania i schładzania. Oprócz wysokiej jakości sprzętu zapewniamy także usługi montażowe wykonywane przez doświadczony zespół, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do części zamiennych.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

515 933 183

 

System karmienia bEST

Karmidło bEST jest innowacyjnym karmidłem otwartego typu do stosowania w chowie ściółkowym oraz klatkowym, przeznaczonym dla brojlera, kaczki, nioski oraz do odchowu indyka.

Czym się wyróżnia?
 Mieści 2100g paszy
 Wysyp 360 zapewnia równomierne rozmieszczenie paszy
 Większa średnica miski (40cm) i obwód (120cm) to lepszy dostęp dla dużej ilości ptaków jednocześnie
 Niska krawędź (3,8cm) to łatwy dostęp do paszy już od pierwszego dnia życia
 Grubość plastiku to aż 3mm
 Konstrukcja zabezpiecza przed wchodzeniem ptaków do karmidła, spaniem w środku karmidła i zanieczyszczaniu paszy odchodami
 Unikalny system mycia bez potrzeby otwierania karmideł

 

Pozostałe systemy karmienia

- Bergamaschi

- LAE

- RAPIDEX

- Codaf

- Sperotto

- SKA

 

System pojenia bEST

 

Czym się wyróżnia?
 Duża kwadratowa miseczka o rozmiarze 7cm x 7cm
 Solidny zacisk
 Gładkie ramie w kształcie litery C
 Łatwe mycie linii
 rury kwadratowe o długości 3m ze smoczkami ze STALI NIERDZEWNEJ
 12, 15, 20 smoczków na odcinku 3m
 Możliwość automatycznego spłukiwania linii
 Profile okrągłe galwanizowane lub trójkątne aluminiowe

 

System pojenia dla indyków Lubing

 

3/4/5 smoczków ze stali nierdzewnej na odcinku 3m
 Miski to tuczu i odchowu
 Możliwość rozbudowy miski z odchowu na tucz dzięki dodatkowym adapterom
 Rura ze smoczkami 28×28 mm
 Solidny aluminiowy profil
 Możliwość automatycznego spłukiwania linii
 Profile okrągłe galwanizowane lub trójkątne aluminiowe

 

Poidła dzwonowe Plasson oraz Jumbo

Silosy paszowe

 Wykonane z falistej blachy S350 SSAB
 Pojemność od 5 do 32t
 Falista blacha ułatwia spływ paszy oraz zmniejsza wahania temperatury wewnątrz silosu
 Okienka paszowe w każdym kręgu (opcja)
 Silosy wyposażone są w klatkę ochronną drabinkę oraz właz w górnej części silosu

 

Podajnik paszy

 

 55️ wydajność 550kg/h
 75 wydajność 1300kg/h
 90 wydajność 3000 lub 4000 kg/h
 125 wydajność 7000 kg/h

 

Wentylacja

 Szeroki wybór wlotów powietrza o przepustowości od 1800m3/h do nawet 6000m3/h przy 20Pa
 Żaluzje 140×140 ocynkowane lub plastikowe ocieplone SKOV
 Przepustnice w kominach otwierane ręcznie lub automatycznie
 Wentylatory szczytowe Gigola 140×140
 Wentylatory kominowe oraz ścienne Ziehl-Abegg, Multifan i Deltafan
 Regulacja otwarcia wlotów serwomotorami lub siłownikami liniowymi
 Osłony na wloty, filtry zaciemniające, zaślepki ocieplane na żaluzje

NOWOŚĆ!

Pionowy mieszacz powietrza ZEFIR to innowacyjne rozwiązanie do budynków inwentarskich gwarantujące:

– wysoki komfort ptaków
– równomierne rozprowadzenie powietrza w hali produkcyjnej
– suchą ściółkę
– obniżenie kosztów ogrzewania

 

Sterowanie SKOV

DOL539 – Sterownik jest obsługiwany za pomocą dużego ekranu dotykowego z graficznym widokiem stanu wentylacji, ikon krzywych. Widoki z panelu głównego  mogą być dostosowywane zgodnie z wymaganiami użytkownika, tak aby najczęściej używane procedury robocze były łatwo dostępne. Sterownik mikroklimatu  jest skorelowany z krzywymi klimatycznymi,  dostosowuje aktualne   zapotrzebowanie wentylacji do wieku ptaków. Każdy z trzech wariantów klimatycznych jest dostosowany do specjalnych wymagań dotyczących wentylacji w różnych strefach klimatycznych i optymalizowany dzięki wykorzystaniu zebranych danych historycznych. DOL 539jest dostępny w kilku wariantach klimatycznych, jednak w klimacie panującym w Polsce najrozsądniejsza jest wentylacja niskociśnieniowa (LPV). Wariant LPV to klasyczne sterowanie dla systemu niskiego ciśnienia. Świeże powietrze jest dostarczane do budynku za pomocą ściennych wlotów powietrza, a zużyte powietrze jest wyciągane ponad dach za pomocą wentylatorów umieszczonych w kominach wentylacyjnych w dachu jak również wentylatorów szczytowych umieszczonych w jednej ze ścian szczytowych. Mikroklimat wewnątrz budynku jest regulowany przez takie dostosowanie prędkości powietrza wlotowej i wylotowej żeby wymienić powietrze w całym kurniku w możliwie jak najkrótszym czasie z zachowaniem komfortu termicznego przebywających w nim zwierząt. DOL539 posiada dwie licencje Produkcja (zarządzanie karmieniem) oraz Klimat (wentylacja, zraszanie, ogrzewanie. Korzystanie z tych funkcji wymaga wykupienia licencji. Dodatkową opcją jest monitorowanie przyrostów poprzez system ważenia drobiu, monitorowanie zużycia paszy poprzez zastosowanie wagi przesypowej lub wag pod silosy.

 

Sterowanie JOTAFAN

Regulator VIRGO jest urządzeniem elektronicznym służącym do sterowania pracą wentylacji (zarówno zwykłej, tj. kominowej albo poprzecznej, jak i tunelowej), ogrzewania oraz zraszania na podstawie pomiaru temperatury, wilgotności i stężenia dwutlenku węgla oraz podciśnienia.

W sterowniku VIRGO są dostępne następujące funkcje: wentylacja w zależności od temperatury, wilgotności i stężenia CO2, temperatura zadana nastawiana ręcznie lub automatyczna zmiana według krzywej, temperatura nocna (zmiana temperatury przy wyłączonym oświetleniu w celu poprawy dobrostanu i wydajności chowu), przewietrzanie (realizujące również funkcję wentylacji minimalnej), sterowanie otwarciem wlotów „zwykłych” pracujących wraz z wydajnością wentylacji zwykłej w funkcji podciśnienia w celu utrzymania zadanego poziomu podciśnienia w obiekcie, dodatkowo z możliwością korekty sterowania sekcji S1 w zależności od podciśnienia, kontrola poziomu wilgotności, ogrzewanie, schładzanie poprzez zraszanie, praca mieszaczy w zależności od różnicy temperatury pomiędzy czujnikami oraz wraz z nagrzewnicami, współpraca z nagrzewnicami 3-stopniowymi, alarmy, rejestracja historii pracy wraz z datą i godziną (alarmy oraz cykliczny zapis parametrów, wskaźniki dobowe), połączenie z komputerem PC i zdalny nadzór wielu sterowników VIRGO – także przez Internet (dedykowanie oprogramowanie FERMA).

Centrala CA-GSM-1-LCD służy do nadzoru warunków w pomieszczeniach inwentarskich i informowania Użytkownika za pośrednictwem komunikacji GSM, wysyłając wiadomości (SMS) lub dzwoniąc (CLIP) pod wskazane numery telefonów w sytuacjach nietypowych (alarmowych). Korzystając z łączności GPRS można zdalnie nastawić parametry pracy centrali oraz pobrać historię pracy. Centrala może także sterować pracą sygnalizatorów akustyczno-optycznych (np. AS510). Do centrali można dołączyć czujniki temperatury, wilgotności i inne, np. amoniaku lub dwutlenku węgla i zdalnie odczytywać ich wskazania (poprzez SMS), sprawdzać stan współpracujących urządzeń oraz sterować. Centrala CA-GSM-1-LCD współpracuje z kartą SIM dowolnego operatora, co pozwala dobrać najlepsze warunki łączności i optymalne koszty.

Waga WGJ-8-LCD – Zadaniem systemu automatycznego ważenia drobiu jest nieprzerwana kontrola przyrostów masy ciała drobiu. System automatycznego ważenia drobiu JOTAFAN WGJ-8 składa się z umieszczonych w kurniku szalek połączonych ze sterownikiem-rejestratorem oraz (opcjonalnie) z komputerem PC.Każda z dołączonych do sterownika WGJ-8-LCD szalek (WGJ-W lub WGJ-I) samodzielnie i ciągle kontroluje wartość i zmianę ciężaru na platformie ważącej i rejestruje prawdopodobny ciężar ptaka. Dzięki takiemu rozwiązaniu system może jednocześnie i nieprzerwanie rejestrować ważenia na wszystkich szalkach przy kilkusekundowych odstępach pomiędzy wejściem lub zejściem ptaka z platformy szalki. Każdy ptak jest zważony indywidualnie pomimo, iż na platformie znajdują się inne ptaki, pomiot lub ściółka.Sterownik WGJ-8-LCD odbiera od szalek ważenia i każde z nich zapisuje w pamięci wraz z datą i godziną. Można w ten sposób zgromadzić dane z 1000 dni chowu dla każdej z szalek dołączonych do sterownika przy założeniu ok. 9000 ważeń dziennie na każdej z nich. Do WGJ-8-LCD można dołączyć do 16 szalek, które można pogrupować w „stada” –  do 8 stad (budynków inwentarskich).

 

Zraszanie

Schładzanie to niezbędny system gwarantujący zmniejszenie temperatury w budynku w okresie letnim o 6-10 stopni C. Zamgławianie oferowane przez naszą firmę bazuje na komponentach nierdzewnych zaciskowych lub galawanizowanych skręcanych i rurach kwasoodpornych 12mm. System zasilany jest wysokiej jakości pompami z agregatami INTERPUMP o wydajności od 5 do 30l / min.

 

Schładzane PADCOOLING

 

 

Ogrzewanie gazowe

- Holland Heater LTU100 z zamkniętą komorą spalania

- Winter Warm DXC100 i DXC80 z zamkniętą komorą spalania

- ERMAF TR75 z zamkniętą komorą spalania

- Holland Heater LCSA-V z zamkniętą komorą spalania (przystosowana do szerokich budynków)

- Biemmedue BH100 i BH80 z zamkniętą komorą spalania 

- Holland Heater HHB z otwartą komorą spalania

- ERMAF GP70 z otwartą komorą spalania

- ERMAf GP 95 z otwartą komorą spalania

 

Ogrzewanie wodne

- Nagrzewnica wodna HHW Holland Heater

- Nagrzewnica wodna NW Agro 56

- Nagrzewnica wodna NW Agro 130

 

 

 

 

Gniazda automatyczne Jansen Premium+

 

 

Systemy wolierowe 

Dedykowane niosce konsumpcyjnej. Konstrukcja systemu zapewnia powiększoną przestrzeń produkcyjną dla nioski co gwarantuje możliwość wstawienia większej ilości nioski.

System wolierowy wyposażony w gniazda automatyczne, kropelkowy system pojenia oraz łańcuchowy system żywienia, grzędy, pas pomiotowy

Możliwość wyboru wyposażenia woliery m.in.:

 • ruszty plastikowe lub druciane
 • dodatkowa linia żywienia na najwyższym piętrze woliery
 • dodatkowe oświetlenie LED
 • podwyższenie woliery przy kurnikach dwupiętrowych
 • ścianki działowe wewnątrz woliery
 • różne rodzaje smoczków do linii pojenia
 • dodatkowe grzędy
 • ręcznie otwierane druciane kratki wzdłuż dolnej części woliery
 • schodki, drabinki pomiędzy piętrami
 • poprzeczny pas pomiotowy prowadzący na zewnątrz budynku

 

Monitoring 

 

 

 

Fotowoltaika 

 

 

 

Usługi montażowe

Montaż / serwis / modernizacja

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę dla Ciebie!

515 933 183

Promocje
Siłownik LUFBERG do komina DA08N24 24V 8Nm Załącz-wyłącz
Siłownik LUFBERG do komina DA08N24 24V 8Nm Załącz-wyłącz

470,00 zł

Cena regularna: 470,00 zł

szt.
Wentylator kominowy Ziehl-Abegg 800mm 80cm 230v - FF080-6DT.6F.A3P2 (UŻYWANY)
Wentylator kominowy Ziehl-Abegg 800mm 80cm 230v - FF080-6DT.6F.A3P2 (UŻYWANY)

1 300,00 zł

Cena regularna: 3 050,00 zł

szt.
Wąż nierdzewny do podłączenia dozownika witamin w gałązce wodnej
Wąż nierdzewny do podłączenia dozownika witamin w gałązce wodnej

38,00 zł

Cena regularna: 55,00 zł

szt.
Bloczek do linii paszy 45mm z zawieszką nierdzewną
Bloczek do linii paszy 45mm z zawieszką nierdzewną

1,60 zł

Cena regularna: 2,00 zł

szt.
Bloczek plastikowy 90mm z mocowaniem do ściany
Bloczek plastikowy 90mm z mocowaniem do ściany

15,00 zł

Cena regularna: 22,00 zł

szt.
Linka galwanizowana 5mm 7x7 500m (wyprzedaż)
Linka galwanizowana 5mm 7x7 500m (wyprzedaż)

1 850,00 zł

Cena regularna: 2 880,00 zł

szt.
Kosz paszowy zasobnik bEST 100kg używany
Kosz paszowy zasobnik bEST 100kg używany

280,00 zł

Cena regularna: 400,00 zł

szt.
Rura gięta do pojenia dla drobiu Spark Cup 4 smoczkowa
Rura gięta do pojenia dla drobiu Spark Cup 4 smoczkowa

24,60 zł

Cena regularna: 40,00 zł

szt.
Dozownik witamin Dosatron D25RE2 0,2-2%
Dozownik witamin Dosatron D25RE2 0,2-2%

1 420,00 zł

Cena regularna: 1 510,00 zł

szt.
Dysza do zamgławiania SKOV 0,3
Dysza do zamgławiania SKOV 0,3

55,00 zł

Cena regularna: 69,00 zł

szt.
Rura gięta do pojenia dla drobiu Spark Cup 5 smoczkowa
Rura gięta do pojenia dla drobiu Spark Cup 5 smoczkowa

25,60 zł

Cena regularna: 41,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl